o niestudio. kilka słów

Niestudio powstało jako wypadkowa kilku czynników – przede wszystkim pragnienie realizacji pasji zawodowo i w sposób uporządkowany.

Nazywam się Grzegorz Maszkiewicz. Szeroko pojętą grafiką zajmuję się od ponad 8 lat. Projektowaniem zająłem się z pasji, dlatego z zamiłowaniem podchodzę do realizacji każdego przedsięwzięcia. Za każdym moim projektem kryję się historia, ludzie, marzenia, emocje.

Projektowanie logo

Projektując logo zakładamy, że jest ono najważniejszym znakiem, symbolem Twojej firmy. Lubimy gdy logo jest przyjemne, estetyczne i niepowtarzalne, gdy odzwierciedla osobowość marki. Cechy te sprawiają, że jest rozpoznawalne i ponadczasowe.

Identyfikacja wizualna

Kompleksowe podejście do budowania wizerunku, czyli projekt identyfikacji wizualnej jest najlepszym rozwiązaniem na zachowanie spójnego wizerunku. Katalog form wchodzących w pojęcie identyfikacji wizualnej jest otwarty - zaczynając od podstawowych jak wizytówki czy stopka e-mail, po bardziej specjalistyczne formy - ścianki wystawiennicze, katalogi produktów, opakowania czy same produkty. Zakres identyfikacji zawsze ustalamy indywidualnie wraz z klientem, w odpowiedzi na jego potrzeby (nierzadko odkrywając przed klientem jego potrzeby).

Rebranding

Odświeżenie marki, dostosowanie do obecnych trendów, chęć poprawy źle skrojonego logotypu/identyfikacji czy reorganizacja działalności. Zmiany są niekiedy koniecznością, jednak najczęściej bardzo odważną decyzją, w której wspieramy klientów swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami.

Projekty graficzne

Bez względu na to czy potrzebujesz projekty graficzne do druku, czy do Internetu, czy potrzebujesz głoszenia w prasie, projektu systemów informacji wizualnej, projektu nadruków na odzież czy katalogu swoich produktów - jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie realizacji nawet najbardziej zaskakujących potrzeb i pomysłów.

Strony www

Strona internetowa jest dzisiaj najlepszą wizytówką firmy lub przedsięwzięcia. Mawiają: nie ma Cię w sieci, to nie istniejesz. Jest formą pierwszego kontaktu z klientem (jak i narzędziem do kontaktu). Stronę internetową przygotowujemy zgodnie z preferencjami klienta, proponując optymalne rozwiązania, zachowując spójność wizualną marki.

Kompleksowa obsługa

Zajmujemy się realizacją procesów od pomysłu i projektu, aż po ostateczne wykonanie. Wiele firm korzysta z naszego doświadczenia przy wdrażaniu projektów w życie - nie poświęcają na to własnego czasu lub swoich pracowników, uczestniczą tylko w procesie ustalenia szczegółów, a my sprawiamy, że otrzymują gotowy wyrób. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi wykonawcami i drukarniami, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać atrakcyjne ceny oraz krótki czas realizacji zamówień.

klienci:

Akademia Piłkarska Świdniczanka Świdnik, Akademia Inspiracji, Anabell, Antosiewicz.edu, Antidotum studio, Apartament Lot 7, ArtCNC, Bestia, Clothes, BeOne, Bike Your Dreams, Bistro u Szwagra, Bristol Eagles, Dom Urody, Dede Negra, DailyCars, Edward Orlovski, Eko-Sanit, e-legion, Farbotka, Fiesta – Agencja Eventowa, Food Studio, Grzegorz Stasiak Kancelaria, Grupa Spotted, Informa, Kawiarnia Pogaduchy na zamku, Kancelaria Monika Ewa Góra, Kruk Kancelaria, Lubelski Klub Tenisowy, MarCaffe, Masters, Molon Labe, Moreless, MS Center, Naku, Naprawie.to, Newport United, Nice Moon Studio, Nowa Bankowość, Ostre Cięcie, Pałeczkami Restauracja Sushi, PPH Sawa, Punkt Widzenia Studio Architektury, Premium Resin, Prospekt, Proshooter.pl, Pstrykam i znikam, RadioQ, RALLY, Ricetta Restaurant, RG-Taxi, Sound House, Skolach, SmokingOne, Spiroo, Spokojna Dental House, SSB Hnatow, Targ Pod Zamkiem Lublin, VAYA i wielu innych